Kategoriler

HAKKIMIZDA

 Bilgi

KARABAĞ DAYANIKLI TÜKETİM MAMÜLLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

1995 yılında İstanbul Esenyurt'ta beyaz eşya, elektronik  sektörlerinden hizmet vermek üzere faaliyete başlayan Karabağ Ltd.Şti, kurulduğu yılından bu yana da Arçelik bayiliğini sürdürmektedir. Sektördeki 25 yılı aşkın tecrübesinin yapılandırdığı sağlam zemin üzerinde faaliyetlerine devam eden firmamız değişen şartlara ayak uydurarak kendini sürekli yenilemektedir. Daha geniş bir kitleye daha iyi hizmet verebilmek için hayata geçirdiğimiz sanal mağazamız KarabagHome.com, ziyaretçilerine kolay, hızlı ve güvenilir bir online alışveriş deneyimi sunuyor. Perakende sektöründe edindiğimiz deneyimi ve tüketiciler nazarında kazandığımız güveni e-ticarete de taşıyoruz.

 Türkiye’nin önde gelen ve değer üreten markalarından olan Arçelik’in üstün teknik özelliklere sahip ürünlerini, dürüst ve ilkeli iş anlayışımızın sağladığı güvenilirlikle kullanıcılara sunuyoruz. Geniş ürün yelpazesinde küçük ev aletleri, beyaz eşya, ankastre ürünler, ısıtma ve soğutma ürünleri ve elektronik ürünler mevcuttur.

İş süreçlerimizin tamamına yüksek iş ahlakı ve müşteri memnuniyeti ilkesi hakimdir. Beklentileri karşılamanın bir adım ötesine geçip beklentilerin ötesinde hizmet verme hedefiyle standartlarımızı sürekli yükseltiyoruz.

  

1995 YILINDAN BERİ GÜVENLE HİZMET VERMEKTEDİR.

KarabagHome.com Arçelik Karabağ Ticaret Online Yetkili Satış Sayfasıdır.

 http://www.karabagticaret.com.tr

 ARÇELİK yetkili satıcı

ARÇELİK YETKİLİ SATICISI    (İstanbul'un En Büyük Arçelik Deneyimleme Mağazası)

Üçevler Mah.Doğan Araslı Bulvarı No:105

ESENYURT / İSTANBUL

0212 699 10 01

cadde magaza